PARALEN GRIP chrípka a bolesť 24tbl


6,25 € 5,99 €

Kvalitný a lacný produkt PARALEN GRIP chrípka a bolesť 24tbl od výrobca Paralen u nás nájdete v zľave za 5,99 €.

  • Výrobca/Značka:
    Paralen
  • EAN: 8594739212763
Obsah Paralen Grip chrípka a bolesť Paralen Grip chrípka a bolesť 24 tbl Charakteristika Paralen Grip chrípka a bolesť Paralen Grip chrípka a bolesť účinne zmierňuje mnohé príznaky prechladnutia a chrípky. Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prínosových dutín a bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov.   Liek obsahuje kombináciu troch liečiv.  Paracetamol znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos a kofeín urýchľuje bolesť tlmiaci účinok paracetamolu a pomáha bojovať proti ospalosti a pocitu vyčerpania. Zloženie Paralen Grip chrípka a bolesť Paracetamol 500 mg, Fenylefrín 5 mg, Kofeín 25 mg. Dávkovanie Paralen Grip chrípka a bolesť Dospelí a mladiství (viac ako 65kg): 1-2 tablety každé 4 hodiny (Max. 8tbl denne). Dospelí a mladiství (do 65 kg): 1 tableta každé 4 hodiny (Max. 6tbl denne). Mladiství (do 43 kg): 1 tableta každých 6 hodín (Max. 4tbl denne). Deti: Neodporúča sa pre deti do 12 rokov. Príbalový leták Paralen Grip chrípka a bolesť.
Forma Tablety
Typ produktu Na chrípku/Na bolesť/Na horúčku